За підрахунками економістів американського інвестбанку Morgan Stanley, на яких посилається Financial Times, Китаю в найближчі два роки необхідно витратити близько $1,4 трлн для боротьби з дефляцією, уповільненням економіки та повернення до сталого зростання ВВП.
Ці заходи будуть приблизно в 2,5 рази більшими за те, що влада КНР витратила на стимулювання економіки після світової фінансової кризи 2008 року. Частину коштів, на думку економістів, необхідно пустити на стимулювання споживання безпосередньо домогосподарств, а не лише на інвестиції, пільги та кредити для бізнесу та будівництво інфраструктури.
Аналітики банку вважають, що діяти потрібно якнайшвидше. «Чим довше триває дефляція, тим більше коштів знадобиться на боротьбу з нею», – цитує Financial Times головного економіста Китаю в Morgan Stanley Робіна Синя. На його думку, істотну частину коштів необхідно витратити на заходи щодо вдосконалення соціального захисту та охорони здоров’я для внутрішніх трудових мігрантів у Китаї, яких налічується близько 300 млн. осіб.
Крім того, необхідні стимулюючі заходи на те, щоб прискорити продаж вже збудованого, але незатребуваного житла, щоб стабілізувати ціни на нерухомість та вивести цей ринок із тривалої кризи.
Внаслідок удару Storm Shadow по Курській області 20 листопада ліквідовано 500 північнокорейських солдатів, генерала Валерія…
Українські біженці, які знайшли тимчасовий захист у Чехії, не лише адаптуються, а й активно підтримують…
Зима – ідеальний час, щоб додати яскравих акцентів у свій гардероб за допомогою стильних аксесуарів.…
Державна служба статистики України повідомила про значне підвищення тарифів на комунальні послуги у період з…
На Софіївській Борщагівці у передмісті Києва ввечері у п'ятницю, 22 листопада, вибухнули два трансформатори, у новобудовах…
Жінка була вражена, коли зруйнувала стіну у своєму будинку 1870 року і виявила за нею…