Член японської мафії попався поліції на дрібному злочині. Він вкрав картки з покемонами. Деталями поділились у Japan Today.
У фільмах та відеоіграх членів якудзи — традиційної форми організованої злочинності в Японії — показують як тих, хто грабує банки, збирає гроші за захист шикарних барів та звільняє від нечесних прибутків корумпованих політиків або бізнесменів. Реальність — дещо прозаїчніша.
Наприкінці квітня в Японії арештували якудзу, який попався на крадіжці карток Pokemon. Поліція Токіо спіймала 39-річного канбу, тобто високопоставленого члена, групи Такіногава другого за величиною синдикату Суміосі-кай.
Приблизно між заходом сонця 29 грудня та світанком наступного дня Кейт Сайто разом з ймовірним спільником проник зі зламом в офіс у місті Оґано. Звідти було викрадено 29 одиниць майна, загальна ціна яких становить приблизно 252 тисячі єн (за актуальним курсом це 59 850 тисяч гривень). Серед викраденого були 25 карток з покемонами.
Окрім Сайто поліція арештувала 56-річного Хідефумі Кубошіту — також підозрюваного у причетності до пограбування. Зазначається, що чоловік не має роботи, а його зв’язок з будь-яким синдикатом публічно не розголошувався.
За даними слідства, Кубошіта брав участь у плануванні або керівництві пограбуванням. Сам він звинувачення заперечив. Сайто ж зізнався, що увірвався в офіс та вкрав звідти речі.
У поліції повідомили, що у зв’язку з пограбуванням розшукують ще двох чоловіків. Їх, як повідомляється, завербували через онлайн-повідомлення.
У ЗМІ зазначили, що Кубошіту арештували у “напрочуд милій футболці”, а Сайто “зі своєю скромною поведінкою справді схожий на людину, яку можна очікувати побачити на турнірі з карткової гри Pokemon”.
Журналісти також опублікували реакції японців у соцмережах на звістку про арешт члена якудзи за крадіжку карток з покемонами. Думки щодо інциденту розділилися — хтось виразив сумнів у причетності затриманого до злочинності, дехто порівняв його зі “шкільним хуліганом”, але знайшлися й ті, хто підтримав горе-крадія у його захопленні.
“Чи означає це, що в якудзи є хтось, чия робота полягає в тому, щоб оцінювати карти покемонів?”, — написав один з користувачів.
Однак у ЗМІ дещо зруйнували теорії щодо особистого захоплення якудзою покемонами. З’ясувалося, що картки Pokemon легко конвертувати у готівку та важко відстежити, що є перевагою для злочинців. Водночас члени синдикатів, помічених у збиранні прибутку на “сексуальному фотошопі”, навряд сприймали б такий дохід як нижчий за свою гідність. З огляду на це у медіа порадили картковим магазинам та колекціонерам переосмислити свої протоколи безпеки.
Варто зазначити, що на сайті, де спочатку поширили звістку про затримання представника японської мафії, згодом “зникла” відповідна публікація. Однак інформація залишилась у інших ЗМІ, а також збереглися відео у мережі.
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від…
Генерал-лейтенант ЗС РФ Андрій Гурульов заявив, що Росія може використати тактичну ядерну зброю для удару…
На борту пасажирського літака, який летів з Мілуокі до Далласа (США) стався дивний інцидент. Буйний пасажир авіакомпанії…
Виявилося, що фастфуд, алкоголь та солодощі негативно впливають на вироблення тестостерону та здатні призвести до…
Якщо ваша дитина пропускає школу, це не просто "дрібна витівка". В Україні справа може дійти…
Згідно із Законом №2120 підприємці мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний…