Посилення мобілізації в Україні та агресивні дії ТЦК відносно військовозобов’язаних істотно позначились на бізнесі більшості регіонів країни. Наприклад, відвідувачі будівельного супермаркету “33 квадратних метри” у Південному Одеської області не знайшли жодного співробітника-чоловіка, щоб отримати консультацію. Це викликало думки про швидке закриття мережі.
Відповідне відео у Telegram виклав один з відвідувачів супермаркету. Він пройшовся по усіх відділах, висвітливши реальну ситуацію. На кадрах видно, що прольоти рядів геть пусті. Немає ні покупців, ні консультантів. При цьому товару на полицях безліч.
“33 квадрати супермаркет будівельних матеріалів. Немає жодного продавця. Всі взяли й звільнились через ТЦК. Є пару жінок та пару касирів”, – зазначив місцевий мешканець.
Він додав, що хотів придбати замки та інші потрібні речі, але отримати гідну консультацію не зміг. Адже фахівців у відділках просто немає. Чоловік зазначив, що через це мережа зазнає значних збитків і, ймовірно, може взагалі припинити своє існування. І це зовсім не на користь державі. Адже вона отримували податки від продажів.
Також він загадався над питанням, чому співробітники цієї мережі не броньовані, адже у “Епіцентра” та інших подібних магазинів частина робітників мають бронювання від мобілізації й тому подібні питання у їх відвідувачів не виникають. Чоловіка звісно обурив такий стан справ і він навіть припустив, що це чийсь хитрий план, щоб потім “відхапати готовий бізнес за копійки”.
Щодня у мережу потрапляють відео, на яких представники ТЦК намагаються із застосуванням сили мобілізувати військовозобов’язаних чоловіків. Вони пхають їх у буси, попри протести та опір, посипаючи при цьому лайкою та даючи копняків. Наприклад, у Харкові 6 вересня військкоми напали та побили двох чоловіків прямо біля під’їзду. Потім забрали їх в невідомому напрямку.
24 червня у Харкові зафіксовано одразу два конфлікти між ТЦК та громадськістю. Одного чоловіка військові силою запхали в автівку й відвезли у військкомат. Цьому намагалися завадити місцеві, але їм не вдалось звільнити чоловіка. Другому ж після сутички вдалося втекти. Того ж дня у Львові при затриманні співробітники ТЦК ледь не зламали чоловікові ногу. Вони били по ній дверми буса.
У Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розповіли, що їх співробітники можуть зробити силове затримання військовозобов’язаного, але лише за двох умов. Перша – якщо людина перебуває у розшуку за порушення правил військового обліку, а друга – якщо у складі групи є представники поліції. У всіх інших випадках їх дії незаконні.
Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…
Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…
Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…
В умовах воєнного стану в Україні чоловікам віком від 18 до 60 років, як правило,…
Американські спецслужби США радять своїм оборонним компаніям посилити охорону й онлайн-безпеку об'єктів. Це пов'язано з…