Categories: Бізнес

Правило 1 ранкової години Джеффа Безоса: нейровчені пояснюють, у чому користь

Чимало успішних особистостей із багатомільярдним капіталом можуть похвалитися доволі важким ранковим режимом, у якому знайдеться місце читанню, заняттям спортом, а найголовніше – роботі й тому подібним речам. Однак, як виявилося, засновник Amazon Джефф Безос не з таких, пише Inc.

Мільярдер ще 2018 року, виступаючи в Економічному клубі Вашингтона, розповів – як проходить його ранок. ЗМІ пише, що чоловік полюбляє читати газету, пити каву та снідати з родиною. Однак їм заборонено користуватися мобільними телефонами під час ранкового проведення часу.

Наречена Безоса Лорен Санчес в інтерв’ю виданню People підтвердила це:

“Ми не сідаємо за телефон. Це одне з правил”.

Авторка матеріалу, експертка видання Джессіка Стіллман, припускає, що це правило частково пояснюється особистими вподобаннями Безоса. Засновник Amazon, як повідомляється, стверджує, що його “неробство” вранці не лише допомагає йому отримувати більше задоволення від життя, а й ще й підвищує рівень енергії та покращує здатність ухвалювати рішення впродовж усього дня.

ЗМІ пише, посилаючись на останні дані нейронауки, що твердження Безоса про те, що нібито ранок, проведений в інтернеті, веде до розумніших і здоровіших днів, є правдивим. І нові дослідження переконливо свідчать про те, що багатьом варто взяти на озброєння правило однієї години Безоса.

Маріс Лоффлер зі Стенфордської програми медицини способу життя заявив:

“Якщо ви скролите телефон у ліжку протягом години лише одного ранку, негативні наслідки будуть мінімальними. Але якщо це увійде у звичку, день за днем, місяць за місяцем, то така поведінка може стати згубною”.

Згідно з результатами одного дослідження в галузі неврології, підвищене використання екранів серед дорослих може завдати шкоди навчанню, пам’яті та психічному здоров’ю. Інше дослідження показало, що у дорослих, які дивляться телевізор по п’ять і більше годин на день, підвищений ризик розвитку захворювань, пов’язаних із мозком, як-от недоумство або хвороба Паркінсона.

Ще одне дослідження засвідчило, що у дорослих, які проводять за екраном більше двох і більше годин на день поза роботою, зменшується обсяг сірої речовини в мозку.

У матеріалі зазначено, що крім негативного впливу на мозок, надмірне проведення часу за екраном також пов’язане з проблемами із зором, поганим сном і болями в спині.

“Пасивне проведення часу за екраном – це як вживання цукру, тільки для мозку. Він “смачний”, і ви хочете його зараз, але насправді ви не годуєте себе. Ви не даєте своєму мозку ніякого харчування”, – заявив Лоффлер.

Експерти пропонують замість того, щоб дивитися в телефон вранці, зателефонувати комусь із близьких, приготувати здоровий сніданок, послухати музику, почитати книжку або провести час на свіжому повітрі.

Романчук Микола

Recent Posts

Путін привітав росіян з запуском нової ракети по Дніпру: Будемо продовжувати

Президент Росії Володимир Путін заявив про успішне випробування ракети "Орешник" ("Кедр") - саме нею РФ вдарила…

4 хв. ago

Попередні власники лякали привидами: жінка під час ремонту у будинку знайшла приховані двері

Жінка, яка робила ремонт будинку, зробила захопливе відкриття, виявивши цілі двері, які були приховані попередніми…

15 хв. ago

Українцям в Польщі почнуть видавати “сірі паспорти”: що це взагалі таке

Українці, які опинилися в Польщі через повномасштабну війну, зможуть отримати тимчасовий документ, т.з. "сірий паспорт". Це…

24 хв. ago

Вигадав суїцид, бо було нудно: українець вирішив оригінально запросити поліцію на чай

В основному, ми викликаємо поліцію у випадках, коли порушуються наші права, і ми вимагаємо захисту.…

32 хв. ago

В одній з областей України посилюють мобілізацію. Українці вже відреагували

На Харківщині планують посилити мобілізацію військовозобов'язаних, яка є обов'язковою під час дії воєнного стану в Україні.…

39 хв. ago

“А звичайні діти – не люди?”: мешканці центра Києва обурилися через мовчання про ймовірний ракетний удар

На тлі запуску Росією нової балістичної ракети, яку Путін назвав "Орєшніком", протягом останньої доби в…

48 хв. ago