Позбавлення водійських прав в Україні є найсуворішим адміністративним покаранням для водіїв за порушення ПДР. Як правило, призначають його за серйозні проступки, на кшталт нетверезої їзди, але є ситуації, коли стати вимушеним пішоходом можна і за, на перший погляд, безневинну дію, розповідає видання «Стіна».
Зокрема, багато українських автомобілістів використовують аварійну сигналізацію для комунікації між собою або попередження про небезпеку, коли це не передбачено ПДР.
Правила дозволяють активувати «аварійку» тільки, якщо здійснюється рух із технічними несправностями, застрягання авто, вимушеної зупинки, засліплення водія фарами, під час ДТП або при зупинці поліцією.
Моргнувши аварійкою без причини, наприклад, щоб подякувати іншому водієві, ви ризикуєте отримати штраф у розмірі 425 гривень.
Якщо своїми діями ви створили аварійну ситуацію, змусивши інших учасників руху різко загальмувати або здійснити небезпечний маневр, то вам загрожує вже 680 гривень штрафу, а також позбавлення прав на строк від 6 до 12 місяців.
Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден закликав Конгрес виділити для посилення військової підтримки України додаткові $24 млрд.…
Посол Литви при НАТО Дейвідас Матулоніс заявив, що Вільнюс підтримує ідею Парижа щодо можливого відправлення…
Тарифи на водопостачання у Тернополі скоро встановлять новий рекорд — 70 гривень за кубометр. Зростання…
Ізраїльський кабінет міністрів затвердив угоду про припинення вогню з Ліваном, повідомляє The Jerusalem Post . Перемир'я набуде…
За словами народного депутата Богдана Кіцака, чоловіки, які працюють на підприємстві після 18 травня 2024 року, втратять…
Український уряд готується реформувати систему медико-соціальної експертизи (МСЕК) через корупційні скандали. Одним із найбільш резонансних…