Неякісний бензин може завдати великої шкоди автомобілю. Наприклад, може зруйнуватися фільтр та паливний насос у баку. Способів же “бодяжити” пальне – безліч.
Як розповіли в Dexpens, для цього, зокрема, можуть занижувати октанове число. Що призведе до нерівномірного згоряння пального у двигуні.
Водночас октанове число можуть і штучно завищувати – що також негативно впливає на двигун. Зокрема, додають:
Ще один спосіб – збільшення вмісту в паливі сірки. У поєднанні з водяною парою, завжди присутньою при згорянні, вона призводить до виникнення сірчаної кислоти. Яка, зі свого боку, дуже негативно впливає на двигун.
Нерідко в пальне додають воду. Взимку, зокрема, це може спровокувати замерзання вологи та блокування фільтра.
Визначити ж, що використовуване пальне неякісне, можна самостійно – не вдаючись до лабораторного аналізу. Зокрема, при регулярному використанні “бодяги”:
Отримати ж фальсифікат українці можуть на заправках по всій країні. Наприклад, раніше правоохоронці викрили на Київщині незаконний продаж фальсифікованого пального. Так, на одній із місцевих нафтобаз група осіб зберігала бензин та дизель.
А в Закарпатській області виробляли підроблені бензин та дизель. Розміщувалося виробництво в Мукачеві – його роботу налагодили посадові особи столичного підприємства, яке мало дозвіл лише на гуртову торгівлю пальним.
В Україні для громадян, які змушені були покинути свої домівки через війну та отримали статус…
Цивілізований світ має зрозуміти одну річ: якщо зараз не повернути силу міжнародного права, то весь…
У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…
Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…
Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…