Categories: Авто

Найбільш безглузді та дивні правила дорожнього руху в світі: що може здивувати

У світі існують безліч правил дорожнього руху, які допомагають забезпечити безпеку на дорогах. Проте деякі з цих правил можуть здаватися дивними та незрозумілими для водіїв, пише Експерт.

Ось декілька найбільш безглуздих та дивних правил дорожнього руху з усього світу:

  1. Заборона використання чорних автомобілів у Туркменистані: У Туркменистані влада ввела заборону на реєстрацію та експлуатацію автомобілів чорного кольору, оголошуючи їх “незграбними”. Таке правило викликає подив у багатьох водіїв та стає причиною для різноманітних дискусій.
  2. Заборона використання клаксону після 21:00 во Франції: У Франції існує правило, яке забороняє використання клаксону після 21:00 в містах та 19:00 у сільській місцевості, якщо немає нагальної потреби. Це правило, хоч і спрямоване на зниження шуму в нічний час, може здатися дивним для водіїв з інших країн.
  3. Обов’язкове вимкнення двигуна на переїзді рівнями в Японії: У Японії водії зобов’язані вимикати двигун та зняти ключ з замка при очікуванні на залізничному переїзді. Це правило призначене для запобігання аваріям, проте для багатьох іноземців воно може здатися надто строгим.
  4. Заборона використання автопідйомників у неділю в Австрії: У Австрії водії зобов’язані утримуватися від використання автопідйомників у неділю, якщо це не є нагальною потребою. Це правило вважається дивним та незвичайним для багатьох водіїв, особливо для тих, хто працює на великих будівельних об’єктах.

Ці безліч правил дорожнього руху з усього світу можуть здатися дивними та незвичайними для водіїв із різних країн, проте вони відображають особливості культури та традицій кожної країни.

Лисенко Катерина

Recent Posts

На допомогу українцям: Литва створила нове «місто» для незвичайних мешканців

У садибі в місті Пакруоїс реалізовано унікальний проєкт, що гармонійно поєднує природу та мистецтво –…

24 секунди ago

Немає грошей: США не будуть збивати дрони в Україні, як робили це в Ізраїлі

За словами Кірбі, США постачають Україні зброю, якої вона потребує для захисту повітряного простору від…

6 хв. ago

Проукраїнська Трасс публічно підтримала Трампа

Колишня прем'єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс заявила, що на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки має…

7 години ago

Українка організувала в Польщі масштабне «виробництво» фальшивих документів

Польські прикордонники затримали у Гданську 25-річну громадянку України, яка виготовляла фальшиві документи. Про це повідомили у Прикордонній…

7 години ago

“Можна буде залучити до служби, але…”: у Міноборони прокоментували повторну ВЛК для людей з інвалідністю

Україна не розраховує на те, що серед бійців, які після початку повномасштабної війни отримали 2…

7 години ago

“Магія”: київський прокурор проживає в маєтку за 18 млн гривень, — розслідування

Відповідальний за екологічний напрямок прокурор Київської обласної прокуратури Олександр Гуцуляк проживає у котеджному містечку, яке…

7 години ago