Categories: Авто

Популярна модель Tesla подешевшала майже на 10 тисяч доларів: скільки коштує в Україні

Конкуренція на ринку електромобілів постійно посилюється. Щоб тримати конкуренцію на рівні, а також підтримати своїх виробників, уряди різних країн впроваджують різноманітні мита для “чужих”. А своїх автовиробників навпаки стимулюють.

Наприклад, у США електромобілю Model 3 Long Range надали велику податкову знижку. Це дало змогу знизити ціну електрокара майже на 10 тисяч доларів. Про це пише видання Аrenaev.

Виробник електромобілів Tesla зробив приємний крок для майбутніх покупців, забезпечивши право на отримання федеральної податкової знижки в розмірі $7500 для своєї популярної моделі Model 3 Long Range. Її ціна зараз становить $47 490. Разом із цією знижкою реальна вартість автомобіля зменшиться до $39 990.

Model 3 Long Range, відома своїм величезним запасом ходу та стильним дизайном, завжди була привабливим вибором для екосвідомих водіїв. Проте тепер, завдяки податковій знижці, Tesla зробила її доступною для значно ширшої аудиторії споживачів.

Федеральна податкова знижка, яка була запроваджена для стимулювання попиту на електромобілі, стала вирішальним чинником у визначенні їхньої конкурентоспроможності на автомобільному ринку.

Право на податкову знижку для електромобілів та подальше зниження ціни на Model 3 Long Range створили цікаву ситуацію в модельному ряді Tesla. Базова Model 3 з заднім приводом, більш доступна версія, не може мати податкову знижку через використання китайських акумуляторів LFP.

Таким чином більш прогресивна модель Long Range тепер коштує лише на $1000 дорожче за свій бюджетний аналог, фактично перетворюючись на найбільш розумний вибір у лінійці.

Ціна Model 3 Long Range у $40 000 є важливою віхою, оскільки вона суттєво знижує середню вартість нового автомобіля в США. Завдяки такій доступності, а також екологічним перевагам та довгостроковій економії, пов’язаній з електромобілями, все більше споживачів можуть схилитися до електричного транспорту.

Хоча Tesla офіційно не коментувала деталі змін в акумуляторі, які зумовили право на податкову знижку, галузеві аналітики припускають, що компанія, ймовірно, змінила джерело та склад компонентів акумулятора для Model 3 Long Range.

Податкова знижка також повпливає на остаточну ціну Model 3 Long Range, яка імпортується в інші країни світу, зокрема, і в Україну. Проте наскільки суттєвою вона буде, до кінця не ясно.

Ольга Степанова

Recent Posts

“Відкуп корупціонерів”: хто ініціатор і звідки “ростуть ноги” у скандального законопроєкту

У Верховній Раді України протягнули новий скандальний законопроєкт і вже проголосували у першому читанні, за, як нарекли…

18 хв. ago

Оформлення броні в “Дія”: як це працює – всі подробиці

Мобілізація - це важливий процес щодо організації та забезпечення обороноздатності держави. Саме тому процес мобілізації в…

28 хв. ago

“Не було любові”: модельєр Зандра Роудс поділилася спогадами про принцесу Діану

Бринська модельєрка Зандра Роудс поділилася спогадами про принцесу Діану. Вона вважає, що з першою дружиною…

30 хв. ago

Трамп закликав Зеленського не вірити фейк-ньюз: подробиці телефонної розмови

Телефонна розмова між президентом України Володимиром Зеленським та кандидатом у президенти США Дональдом Трампом була "хорошою розмовою…

31 хв. ago

Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК: коли штраф подвоюється

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто…

33 хв. ago

Як подорожчали найпопулярніші недорогі автомобілі в Україні за кілька років

За кілька років нові автомобілі в Україні драматично подорожчали. Недорогих машин це також стосується. Ми з'ясували, як…

35 хв. ago