В Україні найсуворішим покаранням за порушення ПДР є позбавлення прав водія. Хоча це покарання зазвичай пов’язане з серйозними правопорушеннями, такими як водіння у нетверезому вигляді або створення аварійної ситуації, воно може застосовуватися і, здавалося б, незначним порушенням за певних обставин.
Юристи зауважили, що патрульна поліція все більше уваги приділяє технічному стану автомобілів на дорозі. Правила дорожнього руху однозначно забороняють експлуатацію транспортного засобу з несправними вузлами, такими як кермо та гальмівна система, які мають вирішальне значення для безпечного водіння.
Важливо відзначити, що серед таких важливих проблем є несправність габаритних вогнів, яку поліція може легко помітити, особливо вночі.
Якщо водія спіймали з несправними габаритними вогнями, йому загрожує штраф у розмірі 340 грн за частиною 1 статті 121 Кодексу про адміністративні правопорушення.
Однак, якщо водій не усуває неполадку та продовжує керувати транспортним засобом, штрафи посилюються. Повторне порушення може спричинити позбавлення прав водія на строк від 3 до 6 місяців, що підкреслює важливість підтримки технічного стану транспортного засобу, щоб уникнути серйозних наслідків.
Заступник секретаря Ради безпеки терористичної Росії Дмитро Медведєв розповів, що робитимуть російські військові після того,…
Посадовці з Німеччини та Польщі потрапили у скандал через селфі. Вони робили фото перед похороном…
Мобілізаційні заходи у травні продовжаться повним ходом. При цьому деякі військовозобов'язані можуть першочергово отримати повістку…
Під час трансляції похорону Папи Римського багато глядачів звернули увагу на незвичну деталь: Дональд Трамп…
Стало відомо, яке зростання заробітної плати в Україні прогнозує Національний банк. Про це йдеться в Інфляційному звіті НБУ…
Українці вже майже рік платять за електроенергію за тарифом 4,32 гривні за кВт. Чи є…