В Україні водії часто використовують різноманітні сигнали для спілкування на дорозі. Однак не всі ці практики дозволені, а деякі навіть можуть призвести до юридичних наслідків, включаючи ризик втрати прав водія, як повідомляє «Автотема».
Використання аварійних сигналів, зокрема, регулюється правилами дорожнього руху, які визначають коли їх слід включати. Водіям дозволено використовувати ці сигнали в таких ситуаціях, як поломка транспортного засобу, буксирування, зупинка через технічні проблеми чи вимоги поліції, тимчасове засліплення фарами іншого автомобіля або під час аварії.
Однак використання аварійних сигналів через необережність, наприклад, для подачі сигналу іншим водіям, не допускається.
Несанкціоноване використання аварійних сигналів може спричинити штраф у розмірі 425 гривень. Якщо таке неправомірне використання призводить до аварії, штраф збільшується до 680 гривень, а водія може бути позбавлено права керування транспортним засобом на строк до року.
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…
Президент Росії Володимир Путін заявив про успішне випробування ракети "Орешник" ("Кедр") - саме нею РФ вдарила…