В Україні існують окремі червоні (або транзитні) номери. При цьому багато хто не знає, навіщо вони потрібні і що буває, якщо їздити з ними неправильно.
Транзитні номери виконані з пластику для ідентифікації транспортних засобів, які не завершили процес реєстрації. Їхній стандарт – 4 цифри і 2 букви, пише Твоя машина.
З 2020 року такі номерні знаки видаються тільки після купівлі транспортного засобу з салону в офіційного дилера, а також при знятті ТЗ з обліку для подальшого перепродажу за кордон. Якщо машина знімається з обліку для реєстрації на нового власника, до неї відразу видають нові постійні номери.
Термін дії транзитних номерів обмежений трьома місяцями. Їздити з ними можна тільки в межах України. Після закінчення терміну дії експлуатація такого транспортного засобу заборонена. Порушникам загрожує штраф 170-255 гривень, а при повторному порушенні – 255-550 гривень.
Рівень заробітної плати в державних органах України демонструє величезну різницю між зарплатами чиновників та середнім…
Темпи мобілізації в Україні знижуються, що викликає занепокоєння у керівництва країни. Про це повідомив секретар…
Іноді трапляється, що військово-лікарська комісія (ВЛК) визнає особу придатною до військової служби, але через стан…
У зимовий сезон шапка стає не тільки засобом захисту від холоду, а й важливою деталлю…
Колишній президент Росії та заступник голови Ради безпеки Дмитро Медведєв заявив, що Дональда Трампа чекає…
Фінансові зобов'язання подружжя, взяті під час шлюбу, можуть стати справжнім випробуванням після розлучення. Борги, кредити…