Автомобільні експерти дали чергові рекомендації для водіїв. Цього разу розповіли, як на 100% визначити підроблені шини.
Про це повідомляє видання Telegraf.
Як розповідають експерти, купівля нових шин є важливим кроком для безпечного та комфортного пересування на дорозі. Проте у ненадійних продавців цілком можливо натрапити на підробку чи шини поганої якості.
Підробка за допомогою паленої гуми
Такий метод вважається одним із найпоширеніших варіантів фальсифікації. Саме такі вироби часто залишають сліди на дорозі та швидко зношуються. Для того, щоб визначити – необхідно провести по них чимось твердим. У разі, якщо на контактній поверхні виникне чорний слід, то це буде свідченням підробки.
Покриття темним пивом
Як розповідають експерти, іноді виробники використовують темне пиво, щоб оновити шини. Проте цей варіант підробки можна розпізнати шляхом протирання шини звичайною вологою серветкою. Якщо шини поганої якості і оброблені пивом – на поверхні буде чорний слід.
Тверді шипи на зимових шинах
Під час вибору зимових шин варто звернути увагу на шипи шин. У якісних вони такі, що в разі натискання будуть втягуватися всередину. Це зроблено для того, щоб знижувати шум і покращувати зчеплення. Водночас, у підроблених шин поведінка шипів буде протилежна – вони будуть тверді й нерухомі.
Маркування автошин
Важливим показником якості шин є їх маркування. Так, справжні шини матимуть буквено-цифровий код збоку. Він означає відповідність міжнародним стандартам якості, а також безпеки. На фальшивих може бути тільки буква без цифр.
Найбагатша людина у світі в п'ятницю стала ще багатшою: статки Маска досягли рекордних $347,8 мільярдів.…
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…