Categories: Авто

Можна втратити купу грошей: механік закликав водіїв уникати деяких вживаних авто

Автомобільний механік Девід Лонг застеріг водіїв, які планують купити надійне вживане авто, уникати моделей, що мають певний набір функцій. За його словами, з такими автомобілями можуть виникнути проблеми у майбутньому, пише Express

Зокрема він радить покупцям звертати увагу на стан акумулятора тієї чи іншої автівки. 

“Перше, на що слід звернути увагу в електромобілях, – це якщо ви знайдете електромобіль, який не має рівня “заряду акумулятора”, але має рівень “здоров’я акумулятора”. На ринку [вживаних автомобілів] є багато електромобілів, у яких слід звертати увагу на індикатор стану акумулятора. Якщо він нижче половини, вам не варто купувати цей автомобіль, оскільки заміна акумуляторної батареї може коштувати вам купу грошей, і це якщо ви взагалі зможете знайти акумуляторну батарею”, – попередив Лонг.

За словами експерта, багато сучасних електромобілів мають функцію оцінки того, скільки часу залишилося в акумуляторній батареї. Попри те, що деякі електромобілі можуть проїхати понад 600 кілометрів, прилади, які використовуються в екстремальних кліматичних умовах або при надмірному заряджанні, можуть зношуватися швидше. 

Також Девід рекомендує водіям уникати автомобілів, де всі функції контролюються центральним сенсорним екраном. Він попередив, що коли екран виходить з ладу, то власники таких авто опиняються у скрутному становищі. 

“Наступна проблема буде в майбутньому, але вона, ймовірно, вже починає з’являтися. Дуже багато автомобілів починають випускати з екраном “все включено”, наприклад, в центрі приладової панелі. На цьому екрані – спідометр, тахометр, клімат-контроль, радіо, карта, все, що вам потрібно знати, щоб керувати автомобілем. Що станеться, коли цей екран вийде з ладу? Він вийде з ладу. Тепер ви не знаєте, з якою швидкістю їдете, куди їдете, не можете керувати кондиціонером, тому що це просто чорний екран”, – пояснив експерт.

Крім того, механік висловив припущення, що автомобілі, в яких функціями можна керувати через мобільний застосунок, можуть мати обмежений термін придатності, адже виробники або операційні системи припиняють їхню підтримку за кілька років. 

“Зі свого телефону ви можете дистанційно завести автомобіль, увімкнути ту чи іншу функцію, вимкнути ту чи іншу функцію, подивитися на рівень заряду електромобіля. Ми всі знаємо, що технології рухаються швидко і безжально. Їй байдуже, якщо вона залишить вас позаду з непідтримуваною технологією. Ми бачили це в різних сферах, де щось працює просто чудово, але ви переходите на нову операційну систему, яку компанія більше не підтримує, і тепер у вас є цегла, і вона марна. Уявіть, що у вас є машина, якій 15-20 років, і ви втрачаєте всі функції, бо додаток для неї не підтримується. Я передбачаю, що це буде великою проблемою”, – попередив Лонг. 

Ткаченко Валентина

Recent Posts

Часу дали зовсім мало: ТЦК скоротив терміни явки за повісткою

В Україні триває дія воєнного стану, а також відбуваються заходи щодо загальної мобілізації. Кабінет міністрів…

9 хв. ago

Найдивніший міст у світі: примха архітекторів насправді має практичну мету (відео)

Мости можуть бути довгими, високими чи небезпечними, але в одному місці на планеті є дивний…

18 хв. ago

Супердешевий комп’ютер за $13 поміщається на пальці і навіть підключається до Wi-Fi (фото)

Компанія Waveshare розробила унікальний мікрокомп'ютер SP32-S3-LCD-1.47, схожий на USB-накопичувач із дисплеєм. На цей пристрій звернув увагу портал…

28 хв. ago

П’ятеро росіян загинули під час сходження на “гору-людожер” у Гімалаях: деталі

П'ятеро росіян загинули під час сходження на гору Дхаулагірі висотою 8167 метрів у Гімалаях. Вони…

38 хв. ago

Заїсти тривогу можна, але є нюанс: учені розповіли які фрукти допомагають у разі стресу

Боротьба зі стресом за допомогою дієти стала популярним і ефективним підходом, що цікавить вчених усього…

47 хв. ago

Критерії бронювання кардинально переглянуть: кому не світить відстрочка

Кабінет міністрів України вніс суттєві зміни до правил бронювання чоловіків призовного віку. Як пише "Хвиля",…

55 хв. ago