Українські водії, які виїжджають до Польщі, повинні бути особливо уважними до місцевих правил дорожнього руху. Через незнання відмінностей у законодавстві та суворіші штрафи можна потрапити у великі неприємності, включно з величезними фінансовими втратами або навіть в’язницею.
За відсутність необхідних документів, як-от паспорт, водійські права, страховка чи техпаспорт, у Польщі передбачений штраф у розмірі 1000 злотих, що еквівалентно приблизно 10 000 гривень. Якщо водій ігнорує ремінь безпеки, не пропускає екстрені служби або їде без ввімкненого ближнього світла фар, сума штрафу коливається від 200 до 2000 злотих (2 000–20 000 гривень), пише mAuto.
Щодо перевищення швидкості, то тут покарання може бути ще серйознішим. Мінімальний штраф становить 50 злотих (500 гривень), а максимальний – 2 500 злотих (25 000 гривень). Якщо порушення повториться, сума штрафу подвоюється.
Особливу увагу варто звернути на покарання за водіння у стані алкогольного сп’яніння. Якщо в крові водія виявлено 0,2–0,5 проміле алкоголю, штраф може сягати 5 000 злотих (50 000 гривень), разом із позбавленням водійських прав на три роки та арештом до 30 діб. Якщо ж вміст алкоголю перевищує 0,5 проміле, штрафи зростають до астрономічних сум – від 50 000 до 600 000 гривень. У цьому випадку водій ризикує отримати до двох років тюремного ув’язнення та позбавлення прав до 15 років.
Українцям, які планують пересуватися Польщею, слід заздалегідь ознайомитися з місцевими правилами та дотримуватися їх, щоб уникнути фінансових витрат і неприємностей із законом.
Найшвидшою твариною у світі є гепард. Ці кішки здатні розвивати швидкість до 120 кілометрів на годину.…
Олександр Лукашенко — самопроголошений президент Білорусі, який уже 30 років при владі, і допомагає Росії воювати…
В Україні діють суворі правила мобілізації, але є категорії громадян, яких не призивають через проблеми…
Цьогоріч ПФУ "забере" пенсію у частини українців. Вилучення відбуватиметься з визначеного переліку причин. Через що…
Після 28 лютого, коли минає термін дії поточних відстрочок від мобілізації, керівники критично важливих підприємств…
Гренландія може коштувати 50 мільярдів доларів – це двадцята частина річних витрат США на оборону.…