Викрадення транспортних засобів є постійною тривогою будь-якого водія у будь-якій країні. Справа у тому, що існує високий попит на викрадені авто на нелегальному ринку. Проте у переважній більшості випадків можна застрахуватись від такої крадіжки, якщо не нехтувати основними правилами.
Фахівці з Сartrack склали список із такими правилами, як захистити своє авто від викрадення. Їх всього сім.
Звісно, якщо злодій, як якийсь Юра Дєточкін, націлився виключно на ваше авто, уберегтися від крадіжки буде значно складніше. Проте такі випадки трапляються нечасто. Тож ви можете позбавити себе від незручностей нижченаведеними правилами.
Замкніть машину
Це може здатися очевидним, але багато людей забувають замкнути свої машини, коли виходять. Незважаючи на те, що нові моделі транспортних засобів блокуються автоматично, навіть якщо ви не зробите цього відразу, завжди краще перевірити це самостійно та бути впевненим на 100%. Злодії завжди шукають легкий доступ, і незамкнена машина для них у великому приоритеті.
Крім того, не просто натискайте кнопку блокування та йдіть геть, оскільки траплялися випадки, коли злодій прокрадався, щоб притримати інші двері, а водій, який нічого не підозрював, виходив з машини , вважаючи, що все гаразд. Переконайтеся, що всі двері замкнені, а не лише ваші, біля водійського сидіння.
Використовуйте протиугінні пристрої
Хоча вони не є на 100% надійними, це перша лінія захисту. Існує кілька протиугінних пристроїв, які можна використовувати для захисту свого автомобіля. Вважаються ефективними:
Скористайтесь апаратом GPS-стеження
Пристрій GPS-стеження допоможе не лише, якщо машину вже поцупили. Апарат у реальному часі надає візуальні дані про місцезнаходження авто. Тож у вас з’являється шанс встигнути власноруч затримати злодія. А якщо ні – він допоможе правоохоронцям. Машину знайдуть та повернуть у десятки разів швидше, ніж ту, у якої немає такого прилада.
Паркуйтеся в добре освітлених місцях
Злочинці уникають робити свою справу при світлі, тому, паркуючись у добре освітленому місці, ви зменшуєте свої шанси стати жертвою. Паркуючись у жвавому місці, вибирайте місця ближче до камер спостереження, якщо вони є. Йдучи до торгового центру, користуйтеся охоронюваною та платною парковкою.
Не залишайте цінні речі в машині
Якщо можливо, завжди беріть із собою телефон, гаманець, ноутбук, та все інше, що може бути цінним. У машині такі речі також треба тримати подалі від чужих очей – не варто привертати зайву увагу вашому автомобілю.
Подбайте про безпеку під’їзної доріжки
Незалежно від того, паркуєте ви автомобіль у гаражі чи просто на вулиці у дворі, переконайтеся, що в цьому місці достатньо засобів безпеки, щоб відлякати злодіїв або полегшити їх ідентифікацію. Встановіть камери на під’їзді.
Намагайтеся не відвідувати зони підвищеного ризику
Завдяки цим правилам ви значно знизите ризики втратити свою машину.
В останні місяці часто трапляються випадки, коли банки, у тому числі ПриватБанк, приймають рішення щодо…
В Україні продовжується військовий стан, а також активно проводиться загальна мобілізація. В умовах нинішньої ситуації…
Травень 2025 року принесе низку важливих змін, які вплинуть на повсякденне життя українців. Оновлення стосуватимуться…
У сегменті гібридних кросоверів є велика кількість відмінних моделей. Вони пропонують низьку витрату пального та високий рівень…
Відповідно до Закону України «Про оплату праці», мінімальна заробітна плата є гарантованою грошовою виплатою за виконання найпростіших…
Народний депутат Георгій Мазурашу знову висловився проти примусової мобілізації. Він розповів про розмову з одним…