Українські водії дедалі частіше стикаються із необґрунтованими зупинками автомобілів поліцією.
Попри чітко визначені законодавством правила, такі зупинки нерідко стають приводом для додаткових перевірок, навіть якщо для цього немає реальних підстав. Про це повідомляє видання Автотема.
Одним із поширених методів є використання плану “Перехоплення”, який має на меті пошук злочинців чи викрадених авто. Однак, навіть якщо водій чи пасажири не мають жодного стосунку до розшукуваних осіб, перевірки можуть тривати далі.
Поліцейські часто вимагають огляду документів, перевіряють технічний стан автомобіля або наполягають на демонстрації аптечки й вогнегасника. Юристи підкреслюють, що такі дії можуть бути незаконними.
Закон “Про Національну поліцію” чітко визначає, за яких умов дозволена зупинка транспортного засобу. Якщо підстави надумані, це є порушенням закону.
Оскарження штрафу в суді може не лише захистити водія від неправомірних дій, але й допомогти виявити системні порушення серед правоохоронців.
В Україні жінки, які виховували дітей з інвалідністю з дитинства, можуть вийти на пенсію достроково…
Українцям розповіли, коли ФОП можуть не сплачувати військовий збір. Про це пише "24 Канал", посилаючись на дані Державної…
Українці, які мають заборгованість із оплати рахунків за воду, зіткнуться з відключенням водопостачання. Так, бригади…
У Японії, де триває стрімке падіння народжуваності, до 2720 року залишиться лише одна дитина молодша 14 років,…
Заступник міністра оборони Польщі Цезарій Томчик, коментуючи повідомлення про втечу українських військових під час навчань…
Нафтобаза в Енгельсі, що у Саратовській області РФ, після нічного удару 8 січня до вечора…