Українські водії дедалі частіше стикаються із необґрунтованими зупинками автомобілів поліцією.
Попри чітко визначені законодавством правила, такі зупинки нерідко стають приводом для додаткових перевірок, навіть якщо для цього немає реальних підстав. Про це повідомляє видання Автотема.
Одним із поширених методів є використання плану “Перехоплення”, який має на меті пошук злочинців чи викрадених авто. Однак, навіть якщо водій чи пасажири не мають жодного стосунку до розшукуваних осіб, перевірки можуть тривати далі.
Поліцейські часто вимагають огляду документів, перевіряють технічний стан автомобіля або наполягають на демонстрації аптечки й вогнегасника. Юристи підкреслюють, що такі дії можуть бути незаконними.
Закон “Про Національну поліцію” чітко визначає, за яких умов дозволена зупинка транспортного засобу. Якщо підстави надумані, це є порушенням закону.
Оскарження штрафу в суді може не лише захистити водія від неправомірних дій, але й допомогти виявити системні порушення серед правоохоронців.
Українці, які мають право на виїзд за кордон під час воєнного стану, можуть зіткнутися з…
Відключення світла в Україні вже не новина, але вже запроваджуються графіки і на подуку води…
ПриватБанк звернув увагу клієнтів на необхідність актуалізації особистих даних, що є обов’язковою умовою обслуговування відповідно…
Загальний статок мільярдерів, які останнім часом покинули Росію, становить майже 110 мільярдів доларів. Такі підрахунки…
В Україні планують збільшити штрафи за порушення мобілізації. Відбулося значне збільшення кількості штрафів за порушення…
Генеральний директор YASNO Сергій Коваленко спростував "сенсаційність" інформації про відключення електроенергії за борги, яка останніми…