Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликав пройти безкоштовне навчання та збирати FPV-дрони вдома, але більшість українців негативно віднеслися до такої ініціативи.
Користувачі у коментарях вимагають більше подробиць щодо навчання та подальшого збирання дронів, але більшість з них цікавиться, чому держава не може просто придбати їх бюджетним коштом. Українці також не розуміють, чому на другому році війни в країні не розгорнуто виробництво БПЛА у промислових масштабах.
В той самий час українцям нагадали, що виробництво вдома дронів, боєприпасів чи зброї підпадає під статтю 263 КК (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Окрім того, робота з вибуховими речовинами, компонентами ракетного палива тощо в домашніх умовах вкрай небезпечна.
«Якщо ви до цього ніколи не робили дронів (ракет, боєприпасів, зброї, військової техніки – потрібне підкреслити) і не маєте відповідної підготовки, скоріше за все у вас або нічого не вийде (в кращому випадку), або вийде виріб, більш небезпечний для користувача, аніж для противника. Якщо відповідна підготовка та/або досвід у вас є, вас радо візьмуть в існуючу команду», – йдеться в одній з публікацій.
Тим громадянам, які мають відповідний досвід та впевнені, що впораються із виробництвом дронів, але жодна команда їм не підходить, порадили подбати про відповідний юридичний супровід.
Голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань порушення законодавства у Міноборони та ЗСУ Ганна…
Верховна Рада України нещодавно продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію до 7 лютого 2025 року.…
Єлизавета, 21-річна позашлюбна дочка Путіна, живе в Парижі, просить називати себе Луїзою і отримала французький…
Проблема з тим, що ЗСУ втрачає багато людей на війні, криється в їхній не завжди…
Один удар гіперзвуковою балістичною ракетою "Орешник" з ядерним зарядом здатний повністю знищити Київ. З такою…
Попри війну, яку розпочала Росія, українці продовжують отримувати пенсії та звертатися за їх призначенням. Кожного року в…